Skocz do zawartości

Nie startuje - pętla restartów


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

Tryb startu: Recovery

W logu nie ma niczego podejrzanego.

Skoro log robiony w RECOVERY, to domyślam się, że w Trybie Awaryjnym też są restarty. Wg mnie to oznacza, że komputer, albo coś z podłączonych do niego urządzeń, sprzętu - jest do wymiany na nowy.

 

 

Temat oczywiście zostawiam dla fachowców z tego działu forum.

((nie mam wpływu na to czy ktoś zajmie się tematem,n czy nie)

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jeden błąd. 

 

Chkdsk zrobione. Wykryło 4 kB błędnych sektorów. Piszę jeszcze na innym forum na b. Dopiero dziś sobie przypomniałem o tym, i o tym programie. Ale widzę że tu też ciężko z aktywnymi użytkownikami. Cóż jestem w kropce.

 

Znalazłem jakieś rozwiązanie 

 

Pomoc otrzymana na forum LakiDVHK.
Może się komuś przyda:
 

Cytat:Jeśli uruchomisz XP to załóżmy, że dysk z systemem Windows 7 jest pod literą D:
Zrób więc tak.
Przejdź do katalogu D:\Windows\System32\Config\Regback
Interesują cię dwa pliki: software i system. Skopiuj je i wklej do katalogu wyżej, czyli do
D:\Windows\System32\Config - nadpisując tam obecne. Restart i system Win7 powinien się uruchomić.
To nie pomoże jeśli uszkodzone są ustawienia uzytkownika, ale pewnie nie są, gdyż do załadowania ich nie dochodzi. Miałbyś informację o uszkodzeniu profilu, czy coś podobnie.
 
Tyle że nie mam jak dobrać się do tych plików. Zrobiłem sobie Linuxa bootowalnego, niestety nie czyta mi go podczas startu. Coś musiało się nie udać. 

 

IMG_20200515_220117.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...