Skocz do zawartości

Codzienne samoczynne wyłączenie się komputera.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prawie codziennie nagle wyłącza mi się komputer, niezależnie od tego co na nim robię. Raz podczas korzystania z przeglądarki, innym przy graniu. Jedyne co jest charakterystyczne podczas tego nagłego wyłączenia to krótkie "wycie" karty graficznej na najwyższych obrotach wiatraków jak z F-16. W poglądzie zdarzeń "sypie" dużą ilością błędów i nie jestem wstanie stwierdzić co dokładnie jest powodem tego problemu. Wczoraj robiłem reinstalacje systemu z zachowaniem plików i aplikacji. Dzisiaj nastąpiło kolejne wyłączenie komputera, więc zdecydowałem się na szukanie pomocy na forum. 

 

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To może być problem sprzętowy. Nagłe załączenie wentylatorów na maxa często wiąże się z ze zbyt dużym prądem puszczonym do karty lub błędnym odczytem temperatury. Pierwsze co, to przy wyłączonym komputerze odepnij i wyjmij kartę graficzną. Jeśli masz zintegrowaną grafikę w płycie to podłącz do niej monitor i przetestuj czy tak samo się wyłącza. Kolejno do przetestowania będzie zasilacz i płyta główna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...