Skocz do zawartości

Lenovo power manager nie włącza się


Macieeek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

posiadam lenovo t530, jakoś w grudniu przesiadłem się na win 10.

Zainstalowałem wszystkie dedykowane sterowniki od lenovo, ale nie widzę lenovo power manager. 

Pobrałem go i zainstalowałem, ale programu tak jakby po prostu nie ma. Potrzebuję go, bo miał możliwość przyspieszenia wentylatorów, a teraz gdy komputer jest obciążony to wentylatory nie wkręcają się na wyższe obroty.

Prowadzi to do rozgrzewania się procesora do 93 stopni. Procesor to i5-3230m.

Próbowałem ustawiać lenovo power manager w tryb zgodności, użyłem też compatibility administrator od microsoftu, ale nic to nie dało.

Według systemu program jest zainstalowany, bo nie mogę go zainstalować ponownie, ale nie wyświetla się on nawet w liście aplikacji do usunięcia.

 

Proszę o pomoc, może ktoś obszedł ten problem, lub może ktoś poleci program do sterowania wentylatorami. Testowałem HWiNFO i fanspeed, ale oba nie widzą mojego wentylatora.

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cóż możemy poradzić. Pozostaje kontakt z supportem Lenovo. To nie pierwszy raz, gdy coś działa na starszym systemie, a w nowszym już nie. Na swoim starym lapku też to przerabiałem.

 

Jeśli jesteś pewien, że program jest prawidłowo zainstalowany, pozostaje czekać na poprawioną wersję. Albo powrót do Windows 8. Albo z tym żyć - przed graniem, renderingiem itp. szybki myk do BIOSa i wiatraczek na max.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...