Skocz do zawartości

Drobne ściny podczas grania GTX1060 i7 7700hq 8gb ram


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, borykam się od kilku dni z pewnym problemem, mianowicie gram sobie w grę CoD Warzone, aby przetrwać w domu i się nie zanudzić. Problem polega na tym, że gra przez kilka dni działała płynnie na maksymalnych detalach, natomist od kilku dni mam cyklicznie co chwile takie 1-3 sekundowe zacinanie się jakby. Specyfikacja to: WIN10 i7 7700HQ GTX1060 8GB RAM SSD 970evo, internet 100MB/s (lagi odpadają). W celu poradzenia sobie z problemem przeskanowałem lapka adwcleaner, malwarebytes, eset sysinspector, niby coś znalazły i dały do kwarantanny, jednak nie ma poprawy, bios ma aktualną wersję. Wymieniłem dziś pastę termoprzewodzącą w celu zbicia temperatury na procku (wcześniej 95-100 stopni to była norma pod obciążeniem, aktualnie jest 82 max.), obniżałem również napięcie na CPU za pomocą Intel Extreme Tuning, temperatury ciut spadły ale wygląda na to że nie tu leży przyczyna. Wiem że mam trochę mało RAM do takiej specyfikacji, jednak podczas gry z reguły jest 1-1,2GB zapasu. Czy jesteście mi w stanie doradzić gdzie szukać dalej przyczyny? 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...