Skocz do zawartości

NFS13- nie znaleziono punktu wejścia procedury


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem. Po kilku latach chciałem ponownie zainstalować grę NFS Most Wanted 2012.
Gra zainstalowana ale wyskakuje okienko "nie znaleziono punktu wejścia procedury _ftol2_sse w bibliotece msvcrt.dll"
Wcześniej wyskakiwał inny komunikat ale pobrałem plik dll, podmieniłem i komunikat się zmienił.
Próbowałem podmienić plik msvcrt.dll ale bez skutków.
Jakie propozycje co z tym zrobić?
Zrobiłem z rzut wg tej instrukcji->

Plik jest tutaj ->https://www95.zippyshare.com/v/Hm3ThPOG/file.html

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Spróbuj tak. Uruchom Wiersz polecenia (Administrator)

Wpisz kolejno po sobie polecenia i uruchom

 

 DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth        (kliknij enter)

 

Po zakończeniu procedury następne.

 

sfc /scannow                          (enter)

 

Uruchom ponownie system.

Jeśli procedura update działa prawidłowo to pierwsze polecenie wymieni rezerwowe pliki systemowe znajdujące sie w jednym z folderów  na twoim komputerze a drugie pobierze je stamtąd i wymieni w systemie.


 

Odnośnik do komentarza

Po wpisaniu " DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth "
Wyskoczył komunikat

 

>>DISM
System Windows nie może odnaleźć pliku "DISM". Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.<<

 

Po wpisaniu " sfc /scannow"

Kolejny komunikat

 

>>sfc/scannow
System Windows nie może odnaleźć pliku "sfc/scannow". Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.<<
 

Odnośnik do komentarza

No to jest najgorszy scenariusz. Masz rozwalone pliki systemowe i rezerwowe. w dodatku usługa dism nie działa. Przyczyna moga być "wirusy". Na poczatek przeszedłbym do działu Pomocy dorażnej i przeczytał jakie logi trzeba wstawić i czym i załozył temat trzeba mieć pewność że system jest czysty.

W miedzy czasie wszedłbym w Ustawienia i Aktualizacje, wybrał pasek Rozwiązywanie problemów i kliknąłbym na Windows Update ( wyświetli się narzędzie do rozwiązywania problemów) i postępowałbym zgodnie z wytycznymi. Gdyby naprawa zakończyła sie sukcesem to zrób tak jak napisałem w pierwszym poście. Gdyby dalej zero sukcesu to musisz mieć nośnik instalacyjny albo na płycie albo na penie. Zależy jak mozesz zrobić powtórna czystą instalację. Bez tego ani rusz. Dalej nie będę opisywał tylko dam ci link na filmiku gdzie jest dokładnie pokazane co dalej robić. Ale zanim cokolwiek zaczniesz obejrzyj go pare razy by wiedzieć co robić. Jest po angielsku ale są też napisy wiec mozna je przetłumaczyć. jest to pokazane łopatologicznie .

Link 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...