Skocz do zawartości

Yahoo Wirus


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak,kolega najprawdopodobniej pobrał coś czego nie powinien,nie wiem co to było ale po tym wydarzeniu ciągle kiedy wpisuje w wyszukiwarke cokolwiek,wyszukuje mi przez google,czyli poprawie,ale po kliknieciu w jakikolwiek wyszukany link zamiast pozostac na tej samej karcie otwiera sie nowa karta z linkiem na ktory kliknalem,a ta wczesniejsza karta na której szukałem ów linku zamienia się z google na yahoo,przepraszam że tłumacze to tak łopatologicznie ale nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć,myśle że lepiej by było jakbym to nagrał ale nie mam jak,w załączniku wstawiam skan mojego komputera,błagam o pomoc bo nie mam pojecia co z tym zrobic

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie masz żadnej infekcji.

Na "yahoo" przekierowuje któryś Twój program, ale nie wiem, który.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

HKU\S-1-5-21-1275761140-861717118-2683935286-1001\...\Run: [AdobeBridge] => [X]
RemoveDirectory: C:\Users\user\Downloads\FRST-OlderVersion
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

"Spybot - Search & Destroy" pracuje na zbyt starym silniku, więc nie potrafi wykrywać nowocześniejszych infekcji.

Odinstaluj go.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tak jak kazałaś,lecz po kliknięciu kombinacji CTRL + S nic sie nie dzieje,nie wiem czy tak miało być ale oczekiwałem że zamknie się notatnik albo stanie się cokolwiek.

Kliknąłem napraw,kazało mi zrestartować komputer,wszedłem na przeglądarke google chrome żeby sprawdzić czy nadal mam ten problem i niestety nadal ten problem istnieje.

Błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...