Skocz do zawartości

Informator o archiwach winrar.


Kowa1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam starego winrara który nie potrafi otworzyć archiwów wyprodukowanych przez nowe winrary.
Musze je wypakowywać 7z-etem i ponownie spakowywać ( tym starym winrarem ) żebym wszędzie ( na każdym posiadanym komputerze i systemie ) miał do nich dostęp.

Po takim przepakowaniu otrzymuje archiwum mniejsze o:
conajmniej 5%
Zazwyczaj ok 10%
a nawet 15%

Mam równie stary jak mój winrar program który pokazuje parametry archiwum winrara: jakość kompresji, czy są dane naprawcze i ich procent, czy archiwum jest ciągłe czy samo rozpakowywujące etcetera, ale tylko archiwów stworzonych starym winrarem - tych nowych nie widzi.

Szukam programu który pokazałby mi te same informacje do archiwuw wyprodukowanych przez nowego wirara tak żeby móć poprawnie zanalizować przyczynę lepszego pakowania wykonywanego przez starego winrara.

Jeśli to możliwe ( istniej taki pogram który po uruchomieni i wskazaniu pliku archiwum winrar pokazuje wszystkie jego, tego wskazanego pliku archiwum, parametry ) to proszę o podanie takiego programu.

 

UWAGI!!!

W związku z konfliktami wywoływanymi przez moje posty na różnych forach ( również i na tym ), i dla ich uniknięcia, uprzedzam:

1) Do odpowiedzi na moje pytanie nie jest potrzebna żadna informacja na temat winrara który posiadam jak również programu do analizy wytwarzanych przez niego archiwów. To mam, używam, jestem zadowolony, żadnej pomocy nie potrzebuje. Kwestia dotyczy analizy archiwów ywywarzanych przez nowe ( aktualne ) archiwizery winrar.
Wszystkim którym z niewiadomych powódek będą potzrebne takie dane z góry dziękuję i upraszam o niepisanie w niniejszym wątku.

2) Mam starego winrara który sprawdza się znakomicie, nie posiada różnych blokad obecnych w nowywm winrarze ( np. otwiera jpg avi i mp3 - nie wchodzę w szczegóły ale takie archiwa też istnieją ) i jestem z niego ( jak również moi znajomi - daje im pewność prywatności przesyłanych między nami danych ) i nie chcę go zmieniać.

Wszystkim malokontentom ( ... toż to już zabytek... ), naprawiaczom ( ... weź człowieku to zmień ... ) i pouczaczom ( ... przcież są już lepsze ... ) z góry dziękuję i upraszam o nie pisanie w tym wątku.

 

Liczę na krótką, rzeczową odpowieź typu: "program wyświetlający parametry archiwum winrar to".
A jeśli program wymaga jakiś dodatkowych działań w tym programie dla uzyskania=wyświetlenia tych parametrów to o krótką instrukcje.

 

Podrowienia dla niezmiennie pięknej.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witaj.

 

Brakuje informacji o systemie operacyjnym, 32 czy 64-bit i jaka wersja.

Pomimo tego spróbuję Ci pomóc.

Potrzebne będą więc pobierz:

1. Total Commander w wersji 32-bit

2. Plugin ArcView - jest tylko dla wersji TC 32-bit

 

Teraz instrukcja:

1. Zainstaluj Total Commander

2. Rozpakuj plik pluginu do głównego katalogu Total Commandera, domyślnie C:/totalcmd

3. Uruchom TC, wejdź w Konfiguracja -> Ustawienia -> Edycja/Widok -> Skonfiguruj wewn. przeglądarkę -> Lister-Wtyczki -> Dodaj -> wskaż plik pluginu

4. Pozamykaj okna potwierdzając wszystkie OK

5. W TC wybierz plik archiwum i kliknij Podgląd lub F3

image.png.e237ee0747296fd5f840e3904ac65b7c.png

 

Mam nadzieję, że to będzie to czego potrzebujesz.

 

Pozdrawiam

Juliusz

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...