Skocz do zawartości

Czarny ekran z kursorem + Blue screen(system service exception) brak możliwości formatowania.


demoolkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu dodałem post na temat czarnego ekranu z kursorem który skutkował brakiem automatycznego uruchamiania procesu explorer.exe. Problem ten nie został rozwiązany a proces explorer.exe uruchamiałem ręcznie po czym komputer działał normalnie. Ostatnio wyskoczyło automatyczne naprawianie które nic nie wniosło a wręcz przeciwnie wprowadziło kolejny problem mianowicie gdy staram się uruchomić proces Explorer wówczas wyskakuje blue screen z kodem (system service exception). Stwierdziłem, że sformatuje komputer czyli zresetuje go do ustawień stanu początkowego lecz resetowanie dochodzi do kilku %, następuje cofanie zmian i wyskakuje komunikat (podczas resetowania do ustawień stanu początkowego wystąpił problem. Nie wprowadzono żadnych zmian.) Teraz przy próbie włączenia wyskakuje napis Przygotowanie automatycznej naprawy po czym wyskakuje niebieski ekran z wyborem opcji (kontunuuj, użyj urządzenia, użyj innego systemu, rozwiąż problemy, wyłącz komputer). Temat dosyć ciężki jak dla mnie i nie jestem sobie z nim juz sam poradzić liczę na pomoc z waszej strony!

 

Pozdrawiam, Kamil!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...