Skocz do zawartości

Mysz fiksuje (sroll przewija losowo) [Czy to wina płyty głównej?]


michalprog

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Mam następujący problem. Od około roku fiksuje mi każda, nawet nowo kupiona mysz, którą podłączam do laptopa, pod dowolny port USB. Polega to na tym, że wskaźnik działa prawidłowo, jednak próbując przewinąć zawartość strony w przeglądarce, przy pomocy scrolla, przewijanie raz działa zgodnie z ruchem scrolla, a raz w przeciwną stronę. To, w którą stronę przewinie się zawartość po kolejnym ruchu kółka, jest kompletnie przypadkowe. Byłem w salonie z komputerami używanymi i facet powiedział mi, że najprawdopodobniej to wina leciwej (prawie 10 lat) płyty głównej, która już się sypie. Nie wiem jednak, na ile był ze mną szczery. Spytałem go ile kosztuje używany komputer do programowania i przeglądania sieci i słuchania muzyki. Powiedział, że mają takie za 500 zł, i to lepsze niż ten, który mam teraz (mam i3 1-gen, a on miał i3 albo i5 3-gen i ogólnie nowszy).

 

Pytanie tylko, czy to możliwe, że to płyta? Dodam, że podłączam klawiaturę i drukarkę, też przez USB i nie ma problemu. Proszę o pomoc. Dziękuję.

 

Z poważaniem

Michał

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...