Skocz do zawartości

konieczność reinstalacji?


znakwodny

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Dzień dobry, jeśli żle umieściłem wpis to przepraszam

 

 

 

. Posiadam win 10 pro laptop Kiano eleg.14,2 Otrzymałem rekomendacje do postawienia systemu na nowo ze względu na problemy z aktualizacja i innymi ,których obraz załączam. Czy to rzeczywiście konieczne>?

Przechwytywanie.PNG Przechwytywanie1.PNG Przechwytywanie2.PNG

Shortcut_22-08-2019 14.21.36.txt FRST_22-08-2019 14.21.36.txt Addition_22-08-2019 14.21.36.txt

Edytowane przez znakwodny
dodawanie log
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

Error: (08/22/2019 11:00:24 AM) (Source: Application Error) (EventID: 1000) (User: )
Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: svchost.exe_wuauserv, wersja: 10.0.17134.556, sygnatura czasowa: 0xf23cada5
Nazwa modułu powodującego błąd: wuaueng.dll, wersja: 10.0.17134.915, sygnatura czasowa: 0x45241b67

może zrób jeszcze log  z Farbar Service Scanner >http://download.bleepingcomputer.com/farbar/FSS.exe (do skanowania zaznacz wszystko).

http://download.bleepingcomputer.com/farbar/FSS.exe

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

HKU\S-1-5-21-419808145-1333804198-1164173002-1001\...\Run: [Chromium] => "c:\users\jaro\appdata\local\chromium\application\chrome.exe" --auto-launch-at-startup --profile-directory="Default" --restore-last-session
CMD: attrib /d /s -r -s -h C:\FOUND.*
CMD: for /d %f in (C:\FOUND.*) do rd /s /q "%f"
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Wypróbowałam u siebie - FSS to narzędzie bezinstalacyjne, więc wyskakujący komunikat nie ma absolutnie nic wspólnego z próbami uruchomienia FSS, ani żadnego innego programu..

 

Spróbuj w Trybie Awaryjnym:

Tryb awaryjny Windows 10:
przycisk Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Odzyskiwanie > Uruchamianie zaawansowane > Uruchom teraz > system zrestartuje i pojawi się ekran z opcjami > Ustawienia zaawansowane > Ustawienia uruchamiania > Tryb awaryjny

 

przy okazji sprawdź, czy w ogóle masz ten plik C\WINDOWS\system32\profapi.dll

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie nie tylko Windows do reinstalacji, na widoku problem z dyskiem. Te błędy "braku pliku", podczas gdy jest on na dysku, są prawdopodobnie wynikiem złych bloków (nieczytelne miejsca):

 

Dziennik System:
=============
Error: (08/22/2019 11:40:52 AM) (Source: Disk) (EventID: 7) (User: )
Description: W urządzeniu \Device\Harddisk0\DR0 wystąpił zły blok.

 

W tej sytuacji należy zacząć od oceny stanu dysku. Temat przenoszę do działu Hardware. Dostarcz dane wymagane działem:

 

 

Nie specjalizuję się w sprzęcie, mam nadzieję że @Groszexxx się wypowie.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki bardzo, dokonałem już nowej instalacji korzystając z innego laptopa uruchomiłem odpowiednie narzedzie Media Creation Toool.

Jednak Twój wniosek o uszkodzeniu dysku jest intrygujący.

Jednocześnie stawiając system na nowo -nie jestem pewien czy dobrze umieściłem system na odpowiednim dysku?Poprzednio sprzedawca umiescił windowsa naa SSD na moja prośbę.

Teraz nie wiem jaki pomocne materiały mogę zamieścić dla oceny stanu tego lapka>?

  https://www8.zippyshare.com/v/Tvfv0HXD/file.html

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...