Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem gry (steam i nie tylko)


Monia1989

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pojawił się u mnie dziwny problem, przy uruchomieniu niektórych gier np. half-life 2 zużycie procesora skacze do 100% i to wszystko, gra nie odpala, nie pojawia się menadżerze zadań, w o ogóle nie pojawia się tam nic co wykorzystywałoby jakoś szczególnie procesor. Przeinstalowanie gry, steama nic nie zmienia. Half-Life to nie jedyna gra która się tak zachowuje, na twierdzy krzyżowiec która nie jest na steamie jest identyczna sytuacja. 

Problem.png
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Po dezaktywacji gra dalej nie rusza w identyczny sposób, po prostu nic się nie dzieje a steam pokazuje, że jest uruchomiona, nie zwiększa się jednak obciążenie procesora. Dokonałam przy okazji ciekawego odkrycia, po takiej próbie włączenia którejś z gier które wcześniej doprowadzały do obciążenia procesora do 100% jestem w stanie włączyć wszystkie pozostałe gry które wcześniej nie działały. Czyli jeżeli "uruchomię" Half-Life 2 to potem mogę odpalić episod one, episod two i działają normalnie. Z grami z poza steama jeszcze ciekawiej, włączam twierdzę krzyżowiec i za pierwszym razem nic a za drugim razem działa, działają też potem gry ze steama. W ogóle teraz to już nawet nie muszę antywirusa dezaktywować i obciążenie procka nie skacze. 

Problem.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...