Skocz do zawartości

ASUS TUF_spowolnione uruchamianie aplikacji + problem z Aura Sync [Win10]


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z laptopem ASUS TUF Gaming FX505DU R7-3750H/16GB/512+2TB z GF GTX 1660Ti, mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc.

 

Problem 1. Laptop odnotowuje na przycinki przy uruchamianiu aplikacji, nawet tych zainstalowanych na dysku ssd. Uruchamiają się, ale odczuwalne jest to, że ''mysli'' zanim aplikacja się otworzy. Ma to miejsce nawet bez obciążenia jakimiś poważniejszymi procesami i po wyłączeniu sporej ilości dodatkowych funkcji systemowych i upiększaczy. Najbardziej dziwi mnie to, że poprzedni laptop z i7 4702mq, 16gb Ramu ddr3 i GF GTX 760M na Windowsie 7 uruchamia aplikacje dużo szybciej i płynniej, a tutaj od samego początku aplikacje (czy to Steam, czy przegladarka) uruchamiają się kilkukrotnie wolniej. 

Problem 2. Oprogramowanie Aura Sync odpowiadające za manipulowanie podświetleniem klawiatury w ogóle jej nie widzi pomimo kilkukrotnego przeinstalowania - w zakładce Aura w Armoury Crate nie ma żadnego dostępnego urządzenia i klawiatura stałe mieni się wieloma kolorami.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...