Skocz do zawartości

Dlaczego nie wszystkie pliki się kopiują?


neah

Rekomendowane odpowiedzi

Kopiuję właśnie wszystkie pliki na dysk zewnętrzny, gdyż wysyłam laptop na gwarancję. Zawsze po każdym skopiowaniu, a przed usunięciem folderu z laptopa porównuję foldery czy na pewno wszystko się dobrze skopiowało. Niestety przy jednym pojawił pewien problem - po skopiowaniu na dysk zewnętrzny folder ma mniejszy rozmiar i mniej plików. Zamiast 165gb ma 130, zamiast 550 plików ma ok 400. Nie mam żadnych problemów z dyskiem, kopiowałem metodą kopiuj-wklej, nie było żadnych błędów. Ponowiłem próbę - tak samo. Zrobiłem zatem wytnij - wklej i znów tak samo - gdzieś uciekło 35gb danych. Co się stało? Czy to były jakieś uszkodzone pliki? A może pierwszy folder pokazywał złe informacje? Były to głównie filmy + zdjęcia.

Czy kolejne foldery kopiować inną metodą dla pewności np total commanderem?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

PS: Odkryłem coś nowego - gdy klikam na folder "właściwości" to pokazuje mi ten mniejszy rozmiar 130gb. Gdy wchodzę w folder, zaznaczam wszystkie pliki i klikam właściwości - to pokazuje mi 165gb. Czyli wychodzi na to, że chyba wszystko się dobrze skopiowało. Dlaczego zatem informacje całego folderu są błędne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...