Skocz do zawartości

szalejaca myszka i klawiatura


Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak klikam w plik lewym klawiszem to otwierają się właściwości pliku. z kolei jak piszę na klawiaturze to różne kwiatki wyskakują, np zamiast s pojawia się "Ś" zaś jak klikam spację to otwiera się okienko eksploratora. Bezpośrednio po uruchomieniu systemu jest ok. Sytuacja zmienia się po chwili.

Problem pojawił się po aktualizacji programu itunes. Skasowałem go, jednak problem pozostał. Pisząc ton post (mniej więcej w połowie pisania) problem zniknął. Jednak nie wiem na jak długo. Proszę o przeanalizowanie czy nie mam jakiegoś wirusa. Dodam, że wcześniej zamiast przewijania strony zmniejszało lub powiększało obraz i działy się różne przypadki. Usuwałem sterownik myszy i ponownie instalowałem, przepinałem gniazda usb jednak nic nie pomagało

Shortcut.txt Addition.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

Task: {830BF1BF-6914-4F2B-BE70-E9E7E25EEB5B} - System32\Tasks\{D0341BA8-FB9E-4C20-9CE2-F87ADD8EC26C} => C:\Windows\system32\pcalua.exe -a "C:\Users\Tomasz\Desktop\AimersoftVideoConverter LEGALNY\Setup.exe" -d "C:\Users\Tomasz\Desktop\AimersoftVideoConverter LEGALNY"
S3 MSICDSetup; \??\E:\CDriver64.sys [X]
S3 NTIOLib_1_0_C; \??\E:\NTIOLib_X64.sys [X]
FirewallRules: [{5CE92899-1644-4841-A1FA-5C481C3F6EDE}] => (Allow) C:\Users\Tomasz\AppData\Roaming\Zoom\bin\Zoom.exe Brak pliku
FirewallRules: [{905C2112-0A18-475D-A79D-97ADDC652E77}] => (Allow) C:\Users\Tomasz\AppData\Roaming\Zoom\bin\airhost.exe Brak pliku
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

.

Jeśli problem nie zniknie, to założysz temat w dziale https://www.fixitpc.pl/forum/43-hardware/

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...