Skocz do zawartości

Co się stane jeżeli usunę kopie systemu?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam na dysku D 100gb i 99 gb jest zajęte przez kopie systemu. Jest ich 4 [kopii systemu] jedna z nich zajmuje 30gb, to właśnie ją chciałbym usónąć [jest ona z 2017 roku] I przychodzę do was z pytaniem czy jeśli usone tą kopie to nic mi się nie stanie z  komputerem [chodzi mi o to czy moje gry oraz windows itp] sie nie usónie. Za każdą odpowiedz dziękuje. Czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jakie kopie?To jest laptop?....kto robił te kopie i dlaczego twierdzisz że jest kilka,skąd to wiesz z menedżera dysków?,pokazuje partycje jakieś czy od tak sobie kopia systemu...jeśli to twój sprzęt to powinieneś wiedzieć czy robiłeś kopie,chyba że masz ustawione aby robiło samoczynnie...jeśli robiona samemu na wszelki wypadek to możesz usunąć bezproblemowo,jeśli to partycja z kopią systemu to też ale licz się z tym że nie przywrócisz systemu w razie czego...i tak możemy gdybać bo tak naprawdę to niczego nie wiemy nawet o sprzęcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...