Skocz do zawartości

Problem z instalacją vegas15


moonsi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Od momentu jak kupiłem vegasa15 mam z nim problem. Jak już się zainstalował to zaczęło mnie wywalać z niego co chwilę. Na podglądzie filmu pojawiał się czerwony ekran, zwieszał się itp. Postanowiłem zrobić reinstalkę i tu się zaczęło. Przed zakupem miałem zainstalowanego triala z teraz mi się wydaje dziwnego źródła. Nie mogłem go odinstalować więc usunąłem go ręcznie (tak zwyczajnie do śmietnika). Teraz podczas instalacji wyskakuje błąd jak w załączniku. Instalacja niby się kończy. Jak to ogarnąć, żeby vegas działał jak należy? Aha użyłem jeszcze programu Windows install clean up i w zainstalowanych programach nie ma vegasa 15. Niby się uruchamia, ale jest bardzo niestabilny. Nie da się z nim powiązać też projektów, żeby sie uruchamiały dwuklikiem. W linku przesyłam skan z frst.

Specyfikacja:

Intel i5 3550

Ram 16gb

grafika msi geforce gtx 1060 6gb (też niedawno kupiona jakieś 2 tygodnie temu).

Windows 7 64bit

https://drive.google.com/drive/folders/1UdJL73aVIVcRMVO_2ugU1UszFtwTK7La?usp=sharing

60459172_812889365752768_1745811082343088128_n.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logu Addition.txt widać, że VEGAS nie pasuje do Twego komputera.

Ale ja nie o tym - (bo nie znam się na tym).

------------

 

Cytat

Error: (05/13/2019 11:47:08 AM) (Source: WinMgmt) (EventID: 10) (User: )

Ściągnij MicrosoftFixit50688.msi stąd > http://www.mediafire.com/download/6hwcm6b77098cbb/MicrosoftFixit50688.msi
i go uruchom jako Administator.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

To jest tak jakby plik instalacyjny, nie ma opcji uruchomienia go jako administrator. Przy instalacji na jednej ze strzałek jest jednak symbol ''administratora''. Myślę więc, że o to chodziło. Uruchomiło się i co dalej, bo nic to nie zmieniło... ?

Po tym uruchomieniu dalej wyskakuje błąd przy instalacji vegasa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...