Skocz do zawartości

Program e-Deklaracje przestał prawidłowo działać.


Rekomendowane odpowiedzi

Tworzyłem i wysyłałem tym programem deklaracje nieprzerwalnie i bez przeszkód ponad rok aż do 25 marca. Tego dnia aż do dzisiaj urząd odrzuca mi każdą deklaracje bez specjalnej przyczyny. Wizyta w US niczego nie wyjaśniła. Dzisiaj następna próba - uruchomienia programu, uaktualnienie środowiska java, reset i znowu uruchomienie programu. Tym razem uruchomiony program nie jest w stanie wyświetlić żadnych deklaracji, t.j. ani już wysłanych, odrzuconych, ani pustych formularzy!

Komputer to laptop z systemem W10 Home / 64

 

Bardzo proszę szanowną moderację o sprawdzenie logów oraz o podpowiedzi dalszego działania.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
3 godziny temu, jessica napisał:

 

Czy Comodo przypadkiem nie blokuje?

 

 

Cholera racja! oraz wczoraj i dzisiaj coś laptop zawzięcie mielił zaktualizacjami:

 

653770346_screencomodo.thumb.jpg.f94038c88ac0ce89f944b526ed656974.jpg

 

Jak trwale dodać aby Comodo nie przeszkadzało w działaniu tego programu, jak klasyfikację zmienię z nierozpoznanego na zaufany to po następnym odpaleniu ta e-Deklaracja znowu jako nierozpoznana ląduje?!

Jest też problem z wyświetlaniem pdf - 2-klik, zamieli i nic. Pomaga restart albo 2, ew. jak zaktualizuje jave?!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...