Skocz do zawartości

Nieznane źródło dźwięku w mikserze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj zauważyłem że na mikserze dźwięku pojawiło się nowe źródło (Nazwa niedostępna). Próbowałem zeskanować komputer za pomocą GMER, ale wyłącza się po kilku minutach skanu. A pełny skan kaspersky anti-virus nic nie wykazał. Jakiś pomysł co to może być? Jak moge poprowadzić dalszą diagnozę? EDI> Logi z FRST czy jest możliwość sprawdzenia? FRST_17-02-2019 20.19.30.txt Addition_17-02-2019 20.19.30.txt

Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zainstalowałes w ostatnich dniach sporo dziwnych programów (razer ,kombustor ,Afterburner) kazdy z nich grzebie w systemie (sterowniki ,podkrecanie itp).W dodatku zainstalowałs sobie minera kryptowaluty (Razer SoftMiner).pewnie dzieki Razer Cortex.

Ja bym sie nie bawił.Jesli masz punkt przywracania,to uzyj.Jesli nie masz to uzyj przywracania obrazu systemu (jesli zrobiłeś) .Jesli nie masz czegoś takiego to przekopiuj wszystkie dane z C: na inny dysk.Co do przegladarek to zainstaluj sobie Hekasoft i skopiuj ich profile na inny dysk a potem zresetuj komputer go do stanu poczatkowego.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...