Skocz do zawartości

stop c0000135 the program can't start because


krisskor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dostałem linka do waszej pomocy od kolegi, którego uratowaliście przed formatem i mam nadzieje, że ja też tego uniknę. Mój problem polega na tym, iż po przyjściu z pracy i włączeniu laptopa wyskakuje błąd stop c0000135 the program can't start because......... Narzędzia wbudowane w Windows 7 64 nie działają. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

już doczytałem
Należy dostosować się do komunikatu i zresetować system. W przypadku gdy powiadomienie to nie znika, pomimo wykonania restartu systemu, uruchom SFC spod WinRE (opis w następnym poście) i wywołaj polecenie DISM z przełącznikiem /RevertPendingActions. Polecenie to nie jest obsługiwane z poziomu uruchomionego systemu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Arm napisał:

Za C: i D: wstaw odpowiednie litery swojej konfiguracji, dlatego sprawdź mapowanie dysku. W podanym wyżej temacie wszystko jest wyjaśnione.


sfc /scannow /offbootdir=C:\ /offwindir=D:\windows 

 

Po wpisaniu powyższej komendy wyskakuje : Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows nie może uruchomić usługi naprawczej :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...