Skocz do zawartości

Historia Google Chrome świruje


dontpanic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

korzystam z przeglądarki google chrome i zawsze mam ustawione zapisywanie ostatniej sesji. Zalega mi zawsze kilka zakładek do których zamierzam wrócić jak będę mieć czas. I chrome ma jedną przypadłość która jest dla mnie niezrozumiała. Gdy mam otwarte dwa okna przeglądarki (1 okno i 10 zakładek które mnie interesują i drugie okno z 1 zakładką bo np. oglądam film) i zamknę je w złej kolejności, czyli najpierw okno z 10 zakładkami a potem okno gdzie jest jedna zakładka to zrozumiałe jest dla mnie że przy kolejnym uruchomieniu przeglądarki otworzy mi się to okno z jedną zakładką.

W historii przeglądarki każdorazowe nowe uruchomienie w historii zapisuje wszystkie zapamiętane zakładki ostatniej sesji. Więc dlaczego gdy zamknę w złej kolejności okna to z historii wymazywane są wcześniej zapisane zakładki z wszystkich dni? (te z tego okna z 10 zakładkami) no bo to logiczne że jak źle sobie zamknę to w historii powinienem je odnaleźć ale google wymazuje je we wszystkich zachowanych dniach w historii ???????????????????????????

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...