Skocz do zawartości

Wyłączona Myszka


kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od paru miesięcy mam problem z myszką USB podpinaną do laptopa a mianowicie mysz świeci laserem w ustawieniach wszystko jest włączone tylko mysz wcale nie reaguje  na kliknięcie i na poruszanie nią .Wejścia USB raczej nie mają z tym nic wspólnego gdyż pendrive działa . Dodam że inne myszki również nie działają podłączone pod tego laptopa , myszka podłączona pod inny laptop działa .Wybitną informatyczką nie jestem. Mam nadzieje , że ktokolwiek będzie w stanie mi pomóc . Z góry  dziękuje !

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam, że odpisuję tak późno, miałem ostatnio niezapowiedzianą i nieplanowaną przerwę od forum z przyczyn osobistych.

Sprawdż w menadżerze urządzeń czy nie masz jakiegoś konfliktu, jeśli taki konflikt będzie to od razu przy Myszce pojawi się wykrzyknik. W innym wypadku rozwiń pozycję "Mysz i inne urządzenia wskazujące" i usuń obecną mysz, następnie prawy przycisk na nazwę komputera w menadzerze urzadzen (na samej gorze listy) - > skanuj w poszukiwaniu nowego sprzętu. Powinno zainstalowac jeszcze raz sterownik i problem z mysza byc moze ustapi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2019 o 22:39, Groszexxx napisał:

Przepraszam, że odpisuję tak późno, miałem ostatnio niezapowiedzianą i nieplanowaną przerwę od forum z przyczyn osobistych.

Sprawdż w menadżerze urządzeń czy nie masz jakiegoś konfliktu, jeśli taki konflikt będzie to od razu przy Myszce pojawi się wykrzyknik. W innym wypadku rozwiń pozycję "Mysz i inne urządzenia wskazujące" i usuń obecną mysz, następnie prawy przycisk na nazwę komputera w menadzerze urzadzen (na samej gorze listy) - > skanuj w poszukiwaniu nowego sprzętu. Powinno zainstalowac jeszcze raz sterownik i problem z mysza byc moze ustapi.

Dziękuje za chęć pomocy lecz i tak działania te były bezskuteczne.

Mam pewne pytanie jeśli zakupie mysz na bluetooth to ona zadziałą czy raczej też będie taki sam problem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...