Skocz do zawartości

[REQ] Najlepszy program do czyszczenia rejestru


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam.Dobrym programem może słabo znanym i rzadko używanym jest EasyCleaner. Jest po polsku, za free, dobrze usuwa błędne wpisy w rejestrze. Jeśli chodzi o wpisy po wykryciu błędnych wpisów pokazuje ich stopień zagrożenia( zielony, żółty, czerwony). W moim przypadku lepiej spisuje się od darmowego odpowiednika Ccleneara. Zawsze jak przeskanuje Cclenearem w poszukiwaniu wpisów EasyCleaner po nim sporo znajduje. Lepszą propozycją jest Jv16 power tools niestety płatny , ale po Pl, lub Argente Registry Cleaner( Za free,lecz w wersji ENG) Co do Easy Cleanera dobrze również znajduje i usuwa zbędne śmieci z dysku, duplikaty itp. . Program potrafi przyspieszyć zwiększyć wydajność komputera:) Polecam, Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeżeli używasz FF polecam prosty w użyciu, SpeedyFox

 

SpeedyFox to malutkie i proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy Firefoksa (według zapewnień producenta nawet 3-krotne). Działanie programu opiera się o kompaktowanie i optymalizację sfragmentowanych plików profili użytkowników przeglądarki. SpeedyFox nie wymaga instalacji, a jego obsługa ogranicza się do wskazania profilu, którego dane mają zostać zdefragmentowane i kliknięcia przycisku rozpoczynającego pracę. Program jest bezpieczny i w żaden sposób nie ingeruje w dane profili.

 

@ LikwidatoR

Easy Cleaner często mi się zawieszał,zrezygnowałem z niego :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

@ natenczas

 

Witam

U mnie taki problem nie występował co nie twierdzę,że rzeczywiście takich problemu nie ma u innych. Cenię sobie w nim wiele funkcji: usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, śmieci, niepotrzebnych nagromadzonych duplikatów, czyszczenie ciasteczek cookies,możliwość cofnięcia wcześniejszych decyzji. Program potrafi dodać-usunąć programy jak w panelu sterownia: dodaj usuń programy, jest po Pl, darmowy i skuteczny i bezpieczny Wygląda prosto wizualnie, ale to nie jest najważniejsze. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Bezpiecznie Ci usunął bez żadnych szkód i jak lepiej Ci komputer chodzi, przyspieszył choć trochę? :)

 

Nom komputer jakby żwawiej teraz działa, choć i tak wszystkiego nie usunął. Wise Registry Cleaner Free po nim posprzątał :D ten Easy Cleaner nie czyści błędnych CLSIDów :D ale i tak jest dobry:D oba się wspomagają, posprzątane lepiej niż CCleanerem :D

 

Mam jeszcze taki problem z rejestrem https://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/277-jak-usunac-niektore-pozycje-z-menu-kontekstowego/ czytaj mój ostatni post :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...