Skocz do zawartości

Mrożenie systemu win10 / system zawiesza się gdy jest w spoczynku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mój problem polega na tym, że system zawiesza się/ zamraża tylko w sytuacji gdy nie wykonuję na nim żadnych czynności. Zamrożenie zazwyczaj następuje po kilku minutach. Po tym fakcie klawiatura i kursor przestaje reagować, pomaga jedynie twardy reset komputera. Problem zaczął występować jakiś 2 tyg temu, przed wystąpieniem problemu nie były instalowane nowe programy. W międzyczasie były przeprowadzane aktualizacje windows. Pierwszy raz problem pojawił się po podłączeniu telefonu przez port USB w celu skopiowania plików (zdjęć) na hdd. Niem wiem czy to ma jakiś związek ale podaję jako dodatkową informację.

Kroki jakie przeprowadziłem to skan i czyszczenie ccleaner i registry life oraz wskazówki z tego posta: https://www.drivereasy.com/knowledge/solved-windows-10-freezes-locks-up-randomly-easily/#3

Przeprowadziłem czynności opisane w pkt 3, 4, 5 i 6. Wyłączyłem również przyspieszenie sprzętowe przeglądarki. Nic nie pomogło. 

Proszę o wsparcie. Logi w załączniku.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...