Skocz do zawartości

Problem z zainstalowaniem sterownika monitora, Generic monitor


techniacz97

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otoz gdy probuje zainstalowac z plytki od monitora sterownik, windows krzyczy ze nie jest podpisany cyfrowo lub jest podpisany nieprawidlowo i odmawia instalacji. Wylaczalem juz to sprawdzanie podpisywania komendami bcdedit /set nointegritychecks ON bcdedit.exe -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON ale nic to nie dalo. Posiadam windows 7 Ultimate 64bit. Karta graficzna to Asus EAH5770 i sterowniki tez sa zaktualizowane. Potrzebne mi sa te sterowniki poniewaz nie moge ustawic rozdzielczosci na 2560x1440 bo obraz jest znieksztalcony oraz nie moge zwiekszyc odswiezania na 75hz.Monitor podlaczony przez dvi.

46457966_635389693559857_5306990530150793216_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Juz wiem dlaczego mam rozmazany obraz, otoz podlaczam monitor kablem dvi-d Single ktory nie obsluguje wyzszej rozdzielczosci niz FHD, wiec obecnie mam podlaczony przez HDMI gdzie moge uzyskac odswiezanie 75hz.Niestety karta nie ma wyjscia DP wiec pozostaje czekac na upgrade karty graficznej co powinno rozwiazac problem. Co do sterownika nie sadze zeby cos w tym temacie pomogl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...