Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Używam Windy nie orginalnej (nie stać mnie na zakup)kilka dni temu Odpalam sprzet i mam komunikat że system ma nielegalny( dziwne bo uzywałem witaminki).A dziś chciałem Temat z jednej grupy udostępnić na Innej grupie na FB po kliknieciu udostępnij zostałem wylogowany automatycznie. po odświerzeniu strony mam coś takiego.

 

Zabezpiecz konto
Wygląda na to, że na Twoim koncie dokonano zmian. Teraz pomożemy Ci zmienić hasło, sprawdzić ostatnie zmiany na koncie i włączyć dodatkowe zabezpieczenia.
1Hasło
2Ostatnio dodane aplikacje
3Strony polubione lub obserwowane przez Ciebie
4People you added or followed
5Posty
6Komentarze
daje kontynuuj :
Zmień Twoje hasło
Utwórz nowe hasło, które nie jest używane w żadnym innym miejscu.
 
Nowe
OK
Wprowadź ponownie nowe
 

Nie mam zielonego pojecia co to jest. nie jestem Fanem tej strony tylko jestem Ciekawy czy dostałem bana, czy miałem włam na sprzet. Uruchomiłem SPY Huntera wyskoczył komunikat że mam dwie infekcje, Dałem stop, Uruchomiłem program jeszcze raz ale tym razem zaznaczyłem wszystie opcje. Hunter nic tym razem nie wykrył. Zainstalowałem eset. wersji darmowej nie udało mi sie aktywaować. Z avastem mam to samo.

---------------------------
Avast Antivirus Installer
---------------------------
We are sorry but there seems to be a problem connecting to Avast servers! Check your Internet connection and run the installer again.
---------------------------
OK   
---------------------------

Udało sie zrobić skan spyhunterem

https://zapodaj.net/62fb741592d34.jpg.html

 

Z góry dziękuje za pomoc.

pozdrowienia dla Pani Administrator

Szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez szawel
Udało się skan spyhunterem dodalem link
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę w logach żadnej infekcji.

 

Podejrzewam, że problemy stworzył "Advanced SystemCare" - to bardzo ingerencyjny program..

 

SpyHunter nie jest zaufanym programem.

Spróbuj odinstalować w ten sposób:
kliknij na tę ikonkę C:\Users\nazwa Użytkownika\Start Menu\Programs\SpyHunter\Uninstall.lnk (czyli >>START >>Programy>>SpyHunter>>Uninstall)
wyskoczy okienko, ale zamiast klikać wielki zielony guzik "continue" kliknij "no, thanks". To drugie odinstalowuje.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...