Skocz do zawartości

Pc nie ładuje systemu po aktualizacji Eset Internet Security.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Komputer z windows 7 nie chce załadować systemu. Żadne z trybów awaryjnych także nie ładują się. Parę dni wcześniej wszystko funkcjonowało stabilnie , dopóki  nie zaktualizowałem Eset Internet Security razem z komponentem o nazwie Anti -Theft ). Dostałem monit , że Anti theft zostanie wyłączony i żeby wprowadzić zmiany wymagane jest ponowne uruchomienie pc i już się nie uruchomił. Nie mam żadnych wczęśniejszych utworzonych punktów przywracania , a narzędzia do rozwiązywania problemów nie radzą sobie. Mam jeszcze zdjęcie w załączniku   z wyników próby naprawy. Pozdrawiam 

FRST.txt

Zdjęcie0102.jpg

Edytowane przez Gabriel
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No to teraz musisz zrobić kopię obecnych plików rejestru kopię i podmienić je na te z RegBack. 

 

Tutaj jest info jak to zrobić - trochę przesadzili, żeby robić kopię całego folderu config, ale przynajmniej są screeny i przystępnie wytłumaczone: 

https://pureinfotech.com/restore-registry-backup-windows-10/

 

Zrób to krok po kroku. Zobaczymy czy to pomoże. Jeżeli nie - to znaczy, że musi być coś nie tak z samymi plikami windowsa. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze się cofnął do 1 postu. Przy automatycznej naprawie zwraca błąd podczas sprawdzania integralności plików. Uruchom wiersz poleceń. Instrukcja:

Z powyższego tutoriala wklep komendę:

sfc /scannow /offbootdir=Y:\ /offwindir=Z:\windows 

gdzie:

Y - Do podstawienia litera kierująca na partycję z plikami startowymi Windows
Z - Do podstawienia litera kierująca na partycję z zainstalowanym Windows

Odnośnik do komentarza

Tak, komenda sprawdzania i potencjalnej naprawy integralności plików była następnym krokiem. Niestety, w tym środowisku nie powstaje log z naprawy, powiem szczerze, że nigdy nie udało mi się osobiście uchwycić przypadku, w którym zmiany nie zostałyby naprawione spod poziomu WinRE i, w którym użyłbym jednocześnie dodatkowego przełącznika: 

/OFFLOGFILE=d:\log.txt

Weź proszę dla mojej ciekawości spróbuj, w sensie zrób to co wyżej + ten przełącznik wyżej. 

I skorzystaj jeszcze z komendy: 

DISM /image:D:\ /cleanup-image /restorehealth

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...