Skocz do zawartości

Ciągłe restarty komputera


soob

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Od jakiegoś czasu mam znowu problemy z moim komputerem. Otóż 1) mam coraz mniej miejsca na dysku C, ale winą jest to, że komputer próbuje robić akutalizacje, ale nie może ich wykonać i tak jakby ściągał je ciągle. Próbowałem programu do oczyszczania, ale nie znajduje w ogóle plików z Windows Update.

Jakiś tydzień temu wsadziłem kostkę 4GB Ramu, którą dostałem od znajomego i mam wrażenie, że od tego czasu komputer się częsciej zawiesza. Dziś np. 3 razy zatrzymał się i nei dało sie nic zrobić - tylko restart.

 

Wie ktoś co może być przyczyną?

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logów nie ocenię, gdyż byłoby to sprzeczne z regulaminem forum. Poczekaj na osoby doświadczone w tej kwestii.

 

Natomiast co do:

38 minut temu, soob napisał:

Jakiś tydzień temu wsadziłem kostkę 4GB Ramu, którą dostałem od znajomego i mam wrażenie, że od tego czasu komputer się częsciej zawiesza.

Proponuję od razu sprawdzić ten RAM pod kątem błędów. Masz WIN10, więc możesz skorzystać z wbudowanego narzędzia. Rozwiń start i wpisz: Diagnostyka pamięci systemu Windows.

Odnośnik do komentarza

Raport powinien być w dzienniku zdarzeń. Wciśnij klawisz z flagą Windows + X (Win + X) > podgląd zdarzeń. Z lewej strony rozwiń "Dzienniki systemu Windows" -> System -> tutaj szukaj zdarzenia: MemoryDiagnostics-Results.

 

Jako, że problem raczej natury sprzętowej to wstaw odpowiednie raporty:

System zawieszał się również przed dołożeniem RAM, więc oprócz szczegółowych informacji o pamięciach dołącz S.M.A.R.T dysku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...