Skocz do zawartości

Sterowniki do NIVIDA GeForce 8200M G


tomulusss

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie jestem pewien jaki sterownik pobrać ze strony producenta,mógłby ktoś poradzić?

 

Proszę:

 

Dla Windows XP 32-bit:[KLIK]

Dla Windows XP 64-bit:[KLIK]

Dla Windows Vista & Windows 7 32-bit:[KLIK]

Dla Windows Vista & Windows 7 64-bit:[KLIK]

 

EDIT:@poniżej:OK,nudziło mi się po szkole to zapodałem jak to nazwałeś "usmażoną rybkę".Następnym razem postaram się dać "tylko wędkę" :D

Odnośnik do komentarza

markuW "zapodałeś dobre stery, ale mała uwaga, na przyszłość staraj się podawać "wędkę" zamiast "ryby" do tego już usmażonej, inaczej takich tomulusss'ów nigdy nie nauczysz samodzielności."Na jakiej podstawie określasz mnie niesamodzielnego?O co Ci biega stary? Skąd takie porównanie,wszystko wporzo z Tobą? Po to jest forum pytasz ktoś wie na temat to pomoze a Ty co?Uczyć chcesz?Pompa z takich jak Ty,poczytaj własne posty i nie bądz żałosny.

Odnośnik do komentarza

markuW "zapodałeś dobre stery, ale mała uwaga, na przyszłość staraj się podawać "wędkę" zamiast "ryby" do tego już usmażonej, inaczej takich tomulusss'ów nigdy nie nauczysz samodzielności."Na jakiej podstawie określasz mnie niesamodzielnego?O co Ci biega stary? Skąd takie porównanie,wszystko wporzo z Tobą? Po to jest forum pytasz ktoś wie na temat to pomoze a Ty co?Uczyć chcesz?Pompa z takich jak Ty,poczytaj własne posty i nie bądz żałosny.

 

A tobie?Gdybyś był samodzielny to te stery byś sobie znalazł w 30 sekund (góra 1 min.).No chyba że to lenistwo.A co do sterów:jeśli dobre,to temat do zamknięcia jest bo się dyskusja zrobi.Jeśli złe,a raczej nie, to pisz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...