Skocz do zawartości

Problem z rozruchem laptopa


Dave25

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przejrzałem kilka plików z "f_cyferki" lecz każdy zawiera chińskie znaki i kodowanie w Wordzie. Jednak przejrzałem wszystkie foldery "recup_dir..." i szukałem plików z pełnymi nazwami lecz niestety jej nie znalazłem. Wydaję mi się, że nie ukończył odzyskiwania i dlatego nie ma wszystkiego, ponieważ było dobre 4 godziny do zakończenia (czas przewidywany).

Odnośnik do komentarza

Zabrakło pojemności na odzyskiwane pliki, bo jako miejsce docelowe pozostawiłeś bez zmian root (jest on wydzielony na USB, z którego bootujesz).

 

Mam nadzieję, że dysponujesz drugim zewnętrznym dyskiem/pamięcią USB (nie napisałeś wcześniej), bo teraz będzie potrzebny. Przy otwartym File Manager, podłącz ten napęd USB i w oknie po lewej zostanie zamontowany jako odpowiedni sdX. Teraz uruchom photorec. W miejscu, gdzie standardowo był ustawiony root kliknij kursor nawigacyjny w lewo "<" . Powinieneś ujrzeć taką listę:

image.png.3456c8c2c0010aa270f0537a8a536c1d.png

Wejdź w media. Wyświetli się wykaz partycji podobny jaki widziałeś w File Manager:

image.png.65a6342262940b70fd9d84eae726da36.png

Teraz pozostaje Ci wybrać sdX urządzenia, które podłączyłeś (jeśli nie wiesz które, to wróć do File Manager) i klawiszem C rozpocząć skanowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...