Skocz do zawartości

Plik w formacie .nmm


jelon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zepsuł mi się telefon Samsung J5 (wyświetlacz). Udało mi się utworzyć kopię zapasową i zapisał mi się tam plik w formacie .nmm (notatki z telefonu). Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób otworzyć tego typu plik albo przekonwertować choćby do plik txt. Ewentualnie cy jest opcja przekopiowania tego pliku do innego telefonu Samsung.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niewiele mi to pomogło. W telefonie mam kilka opcji importu tego pliku, ale Samsung go chyba nie widzi:

Klikam: w SNotes -> Ustawienia -> Importuj dane -> tutaj do wyboru 3 opcje: 1 z urządzenia (nie działa a plik jest wgrany na dysk), 2. Z konta Samsung account (nie próbowałem, bo nie mam tego konta) 3. z Dysku Google (wgrałem i nic). Pojawia się komunikat: Brak danych aplikacji S Note na dysku Google Drive/w urządzeniu... Dodam, że dane chcę zaimportować do Samsung S7, które były zapisane w S5 pierwotnie.

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie mój angielski jest bardziej mój niż angielski ?, ale jak rozumiem poniższe

Cytat

You can also use the programs to transfer the NMM files to Samsung Notes, which replaced the Memo app on newer Samsung phones.

to w nowszych modelach telefonów Samsunga aplikacja Memo (pliki nmm) została zastąpiona przez Samsung Notes i w związku z tum należy przekonwertować pliki do właściwego formatu. Próbowałeś użyć Kies lub Smart Switch?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...