Skocz do zawartości

Coś nie tak z M.Edge


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dlaczego tu jestem.. kilka dni temu ściągnąłem kopię piosenki z Internetu i zostałem zmuszony do instalacji rozszerzenia do FF (usunąłem, wydaje mi się że był ok), + zrobiłem dzisiaj skany. I tak:

 

- Zemana wykryła zmianę na pewnej stronie z grą przeglądarkową w edge + prawdopodobnie fake alarm do klienta gry Blizzarda w rejestrze. (odpowiednio dałem naprawa + usunięcie + potem deinstalacja)

+ adw-cleaner wykrył kilka pup (usunąłem) + (dołączam raport)

- raport z frst jest jak najbardziej aktualny, stan obecny

 

Dodatkowo, nie mogę otworzyć strony w M.Edge od czasu gdy ustawiłem opcję w połączeniach sieciowych by korzystał z .. tu nie pamiętam nazwy, jest taki 4-literowy skrócik, chodziło coś w tym o przesyłanie w taki a nie inny sposób danych internetowych.

Shortcut.txt

FRST.txt

Addition.txt

AdwCleaner[S01].txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Raporty nie wykazują oznak infekcji. Widoczne szczątki PUP wychwycił AdwCleaner, więc możesz je zadać do kasacji. 

 

Cytat

Dodatkowo, nie mogę otworzyć strony w M.Edge od czasu gdy ustawiłem opcję w połączeniach sieciowych by korzystał z .. tu nie pamiętam nazwy, jest taki 4-literowy skrócik, chodziło coś w tym o przesyłanie w taki a nie inny sposób danych internetowych.

 

Nie wiem o czym mowa. Wróć do tej opcji, zrób zrzut ekranu, bym mógł powiedzieć więcej. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

Task: {B96AB2DE-2356-4F7F-A4C3-2A2B3C46EE77} - System32\Tasks\CMPCUAC => C:\Program Files\CleanMyPC\CleanMyPC.exe
RemoveDirectory: C:\Program Files\CleanMyPC
S4 nvvad_WaveExtensible; \SystemRoot\system32\drivers\nvvad64v.sys [X]
S4 nvvhci; \SystemRoot\System32\drivers\nvvhci.sys [X]
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...