Skocz do zawartości

Problem z systemem


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie mam pojęcia dlaczego masz błąd. U mnie wszystko gra. Spróbuj usunąć parametr interaktywności (-i) i wywołaj z poziomu konta SYSTEM konsolowy edytor rejestru w trybie importu:

 

psexec -s -d REG IMPORT C:\FIX.REG

 

(gdzie C:\FIX.REG zamień na ścieżkę swojego importu. Jeśli ścieżka ma spacje, ujmij przez cudzysłów)

 

Zresetuj system i sprawdź Menedżer urządzeń.

Odnośnik do komentarza

LikwidatoR ale Ty dajesz złą komendę teraz. Ja zmieniłam całkowicie zadanie, czyli od razu import pliku REG z uprawnieniem SYSTEM = aka z biegu edycja rejestru na tak wysokich uprawnieniach. To masz wpisać (nanosząc poprawkę na swoją lokalizację pliku REG):

 

psexec -s -d REG IMPORT C:\FIX.REG

 

Po tym restart komputera i sprawdzaj Menedżer urządzeń.

Odnośnik do komentarza

Tak żarty żartami to się troszkę poduczyłem w tych kwestiach bo byłem zielony w tych sprawach. :) Czarna magia , komendy, i inne bajery , czemu tak ma być , czemu taką ma mieć postać, wartość itp. Nie bawiłem się nigdy w te klocki więc nie ogarniam zbytnio, choć sądziłem to co czytałem od Ciebie, że co post bd pisał, nie widzę, nie umiem zrobić , OMG, WTF co to jest :lol: Jednak tak źle nie było, starałem się jak mogłem jak na 1 raz bo z awariami nie miałem problemów ogólnie choć miejscami się motałem . Czasem myślałem co Ty do mnie piszesz, miałem napisać, pisz po polsku :lol: Używasz często terminologii czysto naukowej, informatycznej wiec czasem nie idzie się połapać jak się ma 1 raz do czynienia z takim problemem. Do takich czynności jakie wykonujesz trzeba dobrze znać strukturę systemu , ogarniać od środka, wiedzieć co każdy plik oznacza od czego jest. Bo ja sobie nie wyobrażam wydawać polecenia gdzie się nie wie do czego to służy itp. To jak saperka, 1 błąd i system może nie wstać. Trzeba mieć łeb jak sklep, teraz się o tym przekonałem osobiście przyglądając się swojemu problemowi a są pewnie i trudniejsze :) Jeszcze raz dzięki za pomoc, rispect dla Ciebie :D Co do piw spoko, wpadasz do Krk piwa bd, Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Używasz często terminologii czysto naukowej, informatycznej wiec czasem nie idzie się połapać

 

Tu przyznaję, złe założenie uczyniłam i zaczęłam sobie z tego zdawać sprawę dopiero przy kontrolerach. Odniosłam wrażenie (po Twoich testach malware), że mogę iść skrótowo i nie patyczkować się. A ja nie zawsze tak postępuję, przecież wyprowadzam z opresji osoby baaaardzo początkujące w dziale Malware. Staram się dostosować do obeznania osoby, w przeciwnym wypadku moja pomoc jest o kant. Pamiętam siebie z całkowitych początków. Nie potrafiłam nawet włączyć komputera przyciskiem, a do wszystkiego co widzisz doszłam samodzielnie, bez niczyjej pomocy i mam kalejdoskop trudów na patelni. I wbrew pozorom (tak, zdaję sobie sprawę, że tu w temacie błędny przekaz jest) nigdy o tym nie zapomniałam.

 

Cóż mogę powiedzieć LikwidatoR, przepraszam. Naprawdę, wydawało mi się, że tu nie będzie trudności. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że robisz dobre wrażenie, bo mnie oszukałeś. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie tematycznie to jestem średnio zaawansowany. Nie laik i nie Proo user:) Akurat w tym zagadnieniu nie czułem się najlepiej. Zauważyłem,że może parę osób ogarnia bardzo dobrze wszystkie działy od A do Z, zagadnienia komputerowe od bezpieczeństwa do dołu. Większość z czegoś kuleje, dlatego trzeba się uzupełniać , nie ma opcji.np. Taki marekW, jest świetny w dziale hardware, widać jego wiedzę , ale gorzej sobie radzi w dziale zagadnień bezpieczeństwa , tak samo Wiesiu . Dałem tylko przykład.Nie ma ludzi co wszystkie zagadnienia w 100% ogarniają z małymi wyjątkami :) Ja jestem tylko hobbystą i tyle;) Swoje początki miałem z forum dawnej AViry, tam się wychowałem :P Tam są sami pasjonaci , hobbyści, średnio zaawansowani lub trochę więcej userzy , nie ma czystych expertów, może jedynie zbycho , który zaginął w akcji :lol: Nic nie pozostało jak dalsza edukacja, małymi kroczkami bd się szło do przodu :)

 

Btw. W sumie to ja tu widzę z 15 kolegów z dawnego forum Aviry, jest ekipa :D

 

Ave :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...