Skocz do zawartości

"Połączenie ze sterownikiem urządzenia wskazującego Synaptics nie powiodło się"


moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z touchpadem. Touchpad nie działa - prawdopodobnie od jakiegoś miesiąca, dwóch... Wcześniej nie miałam czasu się tym zająć, a laptop był mi niezbędny do pracy. Zainstalowałam sterowniki ze strony producenta ( laptop Lenovo Y700-17ISK Laptop (ideapad), Windows 10). Touchpada mogę włączyć i wyłączyć, ale jak próbuję go użyć to nie reaguje. Wyskakuje mi błąd taki jak w temacie (screen w załączniku, wtedy gdy klikam prawym przyciskiem na ikonkę touchapada na pasku na dole i wybieram "Właściwości płytki...". W załącznikach dodaję screeny menedżera zadań i właściwości myszy. Zrobiłam research w google, ale nie znalazłam niestety rozwiązania.

 

Ma ktoś jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Pozdrawiam serdecznie.

post-16706-0-50420000-1531909438_thumb.jpg

post-16706-0-22180000-1531909439_thumb.jpg

post-16706-0-58060000-1531909439_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na początek może prosta nakładka sterownika: 

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/ideapad-y-series-laptops/y700-17isk/downloads

Pobierz to co jest w sekcji mysz i klawiatura. Zainstaluj i napisz czy to rozwiązuje problem czy nie. Jeśli nie - to ręcznie usuniemy pozostałości po tych obecnych sterownikach i wtedy na czysto zainstalujemy je jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...