Skocz do zawartości

Kasowanie znaków i bluescreen


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam komputer gdzie podczas pisania potrafi usunąć samoczynne wcześniej napisany tekst zarówno w przeglądarce jak również w edytorze. Dodatkowo w trakcie pisania tego posta wyskoczył bluescreen. Komputer był skanowany Malwarebytes AntiMalware. W załączeniu logi. Proszę o pomoc czy to problem wirusa czy systemu

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

podsumowanie.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

BHO: Brak nazwy -> {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} -> Brak pliku
BHO: Brak nazwy -> {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} -> Brak pliku
Toolbar: HKLM - Brak nazwy - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} -  Brak pliku
C:\Users\Julita\Documents\Euro Truck Simulator 2\readme.rtf.lnk
EmptyTemp:


Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Pewnie Moderator przesunie Twój temat do innego działu forum, ale nawet nie wiem, do którego działu to by pasowało.

 

jessi

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,
dziękuję za zajęcie się tematem problem nadal występuje możliwe, że nie jest to infekcja tylko jakiś problem sprzętowy, bo zauważyłem że na LiveCD także występuje. Do objawów które podałem dołącza jeszcze jeden a mianowicie po otwarciu folderu nie da się go otworzyć i trzeba kilkunastokrotnie zamykać okno czy chcesz sunąć ten plik. Wszystkie objawy zamieściłem na filmie dodatkowo samoczynnie wyłącza się touchpad. Komputer sypie bluescreen-ami (netio.sys i ntoskrnl.exe), które również zamieściłem na dysku https://1drv.ms/f/s!ArVuFejPE7NIjS42f-BEUFU3PeeT.

Z wykonanych zadań:
- przeprowadziłem sprawdzanie chkdsk nie znalazło błędów,
- sprawdziłem pamięć memtest-em,
-sterowniki wg producenta laptopa są aktualne,
-skanowałem programem antywirusowym z rozruchu nie znalazło wirusów.

 

Addition.txt

Fixlog.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam to co wcześniej napisała Jessica - w raportach brak oznak infekcji. Wymagana szersza diagnostyka: 

 

1. Dostarcz do analizy plik zrzutu pamięci, w tym celu skopiuj na pulpit folder C:\Windows\Minidump, spakuj go (np. za pomocą WinRAR), a następnie wstaw na hosting plików (np. na MediaFire).

 

2. Wykonaj diagnostykę dysku za pomocą CrystalDiskInfo i dostarcz wynikowy log.

Odnośnik do komentarza

Dysk wygląda w porządku. 

 

Kod błędu DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL oznacza, że ​​coś może być nie tak ze sterownikiem urządzenia, pamięcią komputera lub oprogramowaniem antywirusowym. 
 

==================== Centrum zabezpieczeń ========================
 
AV: Baidu Antivirus (Enabled - Up to date) {0B023102-4312-4570-585A-1BAAA3570E16}
AV: Malwarebytes (Enabled - Up to date) {23007AD3-69FE-687C-2629-D584AFFAF72B}
AS: Malwarebytes (Enabled - Up to date) {98619B37-4FC4-67F2-1C99-EEF6D47DBD96}
AS: Windows Defender (Enabled - Out of date) {D68DDC3A-831F-4fae-9E44-DA132C1ACF46}
AS: Baidu Antivirus (Enabled - Up to date) {B063D0E6-6528-4AFE-62EA-20D8D8D044AB}


 
Masz zainstalowane dwa zewnętrzne oprogramowania zabezpieczające. Być może istnieje między nimi konflikt. Sugeruję odinstalować, któreś z nich na próbę (dedykowane deinstalatory). Na forum Malwarebytes jest trochę tematów związanych z tym błędem (KLIK / KLIK). Głównie problem techniczny z oprogramowaniem innego producenta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...