Skocz do zawartości

BlueScreen ale nie tylko


zocha

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Mam problem z kompem i potrzebuję diagnozy i pomocy.
Komp nie jest nowy, ja go mam od marca. Windows 7 instalowany na nowo. Jakies pozostawione programy, część wyrzuciłam. Dysk oczyszczony, zdefragmentowany. . Nic nie sygnalizowało problemów do zeszłego tygodnia. Zaczęły się awarie stron na Mozilli a także wywalanie i Blue Screeny.

W kolejności - MEMORY_MANAGAMENT, BAD_POOL_HEADER, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION. Menadżer okien pulpitu informował o zatrzymaniu i zamknięciu.
Komp trafił do mojego magika, który go składał. Zmienił Bios, sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej, przetestował pamięć - podobno jest ok.
No ale znowu było to samo, doszedł IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.
Podejrzenie padło na zasilacz, bo u naprawiacza komp był podpięty przez usp i podobno chodził super. No to zmienilismy zasilacz. I jest to samo. Doszło: CACHE_MANAGER i PFN_LIST_CORRUPT.

A mój fachowiec się obraził (serio, dorosły facet) i zostałam z tym sama. Mój chłop trochę się zna, ale diagnostą nie jest.
Narzędzia do diagnozy via system niczego złego nie wykazują.

Co do BS : BlueScreenView niczego nie pokazuje (pusta tabelka), Windows SDK - no nie umiem. Menadżer urządzeń pokazuje wsio ok, opcje systemowe są ustawione jak powinny (jak Wiechu opisał).
Załączam FRST, Crystala, HWINFO.
Jak zajrzałam do dziennika zdarzeń to od samego początku jak mam tego kompa była masa ostrzeżeń i sytuacji krytycznych, powtarzających się. Coś jest mocno nie halo z tym moim cudem. Pomóżcie proszę.
Kiedyś dawno uratowałam dzięki Wam mojego ukochanego xp, który chodzi do dziś (11 lat) ale już jest niewydolny. Od marca przesiadłam się na tego tu. I już jest źle.

Addition.txt

FRST.txt

post-20067-0-38960000-1529433801_thumb.jpg

post-20067-0-03640000-1529433817_thumb.jpg

post-20067-0-95640000-1529433827_thumb.jpg

post-20067-0-57200000-1529433843_thumb.jpg

post-20067-0-71920000-1529433868_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sprawa nieaktualna. Po sprawdzeniu dogłębnym co jest na tym kompie jedynym sensownym rozwiązaniem jest wywalenie systemu i nowa instalka - bez żadnych aplikacji. Żadnego TrustInstallatora i innych cudów. Nic.To jest coś niemożliwego jaki jest bajzel na tym kompie. Jedno co się dało ogarnąć, to błąd 0x80041003 ( b.częsta przyczyna BS). Jeśli nadal coś nie będzie grało to napiszę, chociaż nie wiem, po co - brak reakcji jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...