Skocz do zawartości

Brak scrollbaru po prawej stronie


arthy

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie temat zakładam, żeby inni skorzystali, bo problem rozwiązałem chyba w najgłupszy możliwy sposób. Ale jeśli któryś z moderatorów mógłby mi wyjaśnić dlaczego tak się stało...

 

Problem był taki, że zniknął scroll bar po prawej stronie, ale tylko na jednej konkretnej stronie, a mianowicie filmweb pl. Ileż ja się nacudowałem z rożnymi ustawieniami, aktualizacjami, wtyczkami, dodatkami, ciasteczkami, cachami i nic.

Najdziwniejsze dla mnie było, że na samej stronie logowania do filmwebu scroll bar był (ale to pewnie dlatego, że strona się inaczej zaczynała - ssl filmweb pl).

Rozwiązaniem było włączenie ff w safe mode. W tym trybie scroll bar magicznie powrócił. No to sobie pomyślałem oho coś w dodatkach lub wtyczkach, będzie zabawa. Zrestartowałem ff do trybu normalnego i... scroll bar nie zniknął. I kompletnie nie rozumiem dlaczego, nie zrobiłem nic żeby to naprawić. Nie rozumiem w pierwszej kolejności dlaczego w ogóle zniknął i to na jednej konkretnej stronie, nic ff nie robiłem od dłuższego czasu. Liczę na chociaż jedną hipotezę moderatorską.

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tryb awaryjny FF powoduje tymczasowe wyłączenie rozszerzeń i motywów, wyłączenie przyspieszenia sprzętowego oraz zresetowanie paska narzędzi i dostosowywanie przycisków. Po opuszczeniu trybu awaryjnego i normalnym uruchomieniu Firefoksa, rozszerzenia, motywy i ustawienia powrócą do stanu, w którym znajdowały się przed wprowadzeniem trybu awaryjnego.

Przypuszczalnie sprawdziła się tutaj metoda oparta na zasadzie "czy próbował Pan już uruchomić ponownie urządzenie?". Przyczyny szukać na próżno. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...