Skocz do zawartości

Czarny ekran z kursorem po zalogowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Proszę o pomoc. Mam problem z czarnym ekranem po zalogowaniu się do swojego konta na win7. Po wpisaniu hasła na ekranie wyświetla się napis "Zapraszamy" i następnie pojawia się biały kursor na czarnym tle. Tak samo dzieje się w trybie awaryjnym z tym wyjątkiem, że w rogach ekranu widnieje napis "tryb awaryjny". Jedyne co działa to menadżer zadań, jednak nie mogę nic w nim zrobić ponieważ automatycznie wyskakuję błąd "menadżer zadań przestał działać" W zakładce procesy mam tylko 4 pozycje (brak explorer.exe), z internetu wyczytałem, że jest to główny winowajca. Jednak jak wcześniej wspomniałem nie mogę nic zrobić..

 

W załączniku przesyłam log ze skanu FRST.

 

 

EDIT. Udało mi się włączyć explorer.exe przez menadżer zadań i pulpit powrócił do stanu użytkowania. Zrobiłem więc skan FRST z poziomu windowsa i wrzucam dodatkowe logi. (Rozwiązanie było jednak tymczasowe ponieważ po uruchomieniu ponownie widnienie czarny ekran a menadżer zadań przy jakiejkolwiek próbie działania przestaje działać. )

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

FRST- za 2razem.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak konkretów, wpisy w Dzienniku Zdarzeń naprowadzają mnie na taką diagnostykę:

 

1. Proszę powiedz mi jak się ma problem, kiedy wykonasz tzw. czysty rozruch
 
2. Nie zależnie od tego jaki rezultat przyniesie pkt. 1: Uruchom ShellExView, z wciśniętym CTRL zaznacz wszystkie niedomyślne wpisy (są wyróżnione na różowym tle), następnie CTRL + S i przedstaw zapisany raport (plik tekstowy) w postaci załącznika na forum.

 

3. Na wszelki wypadek: wykonaj diagnostykę dysku za pomocą CrystalDiskInfo i dostarcz wynikowy log (nie sądzę, że to problem Hardware, ale zdarzały się przypadki podobnych symptomów).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...