Skocz do zawartości

Całkowite zwieszanie systemu windows 10 64bit.


janou

Rekomendowane odpowiedzi

Windows randomowo zwiesza się całkowicie. Mogę ruszać myszką, ale nie mogę już niczego uruchomić, wyłączyć. Start nie działa. WIndows jakby nie reagował na kursor. Dopiero po włączeniu "powerem" stanu czuwania, i włączeniu z powrotem odzyskuję władzę nad systemem. Ciężko jest mi powiedzieć od czego to problem. Wykonywałem standardową procedurę jak przy win 7. Tzn. po zainstalowaniu systemu doinstalowywałem odpowiednie potrzebne mi programy. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Laptop nowy, a ten system jest pierwszy na którym "długo" pracuję (do tej pory bezskutecznie na siłę próbowałem zainstalować win7- nie da się). Zauważyłem, że zwieszanie często następuje po wciśnięciu skrótu alt+tab- ale nie zawsze. Problem występuje niezależnie od programu w jakim aktualnie pracuję. Przy klawiszach alt/tab nie mam żadnych skrótów klawiszowych przypisanych przez producenta. Do tej pory i tak mam mało programów, więc podejrzewam, że nie występuje konflikt programów, chyba że win10 żyje swoim życiem. Windows jest oryginalną kopią pobraną ze strony producenta na potrzeby instalacji przez usb.

 

Windows 10 64bit ProN, 16Gb ramu, dysk systemowy ssd m.2 pcie.

 

PS. Dodam, że system od początku "wolno" chodził. Jak na taką konfigurację laptopa, spodziewałem się demona szybkości. Zdarza się, że po wejściu w mój komputer, windows czeka aż zawartość się wgra...

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...