Skocz do zawartości

błąd 0x000012f


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam na komputerze Win 10 home 64 bit. 2, 3 dni temu była aktualizacja sytemu i zaraz po niej pojawił się komunikat o błędzie 0x000012f. Tapeta stała się czarna a błąd trzeba wyłączać kilka razy krzyżykiem bo się pojawia co chwilę. W internecie przeczytałem że może to być jakaś infekcja. System jest nowy, ma może 1 miesiąc. Posiadam G Data Internet Security. 

 

problem pojawia się zawsze przy starcie komputera i losowo podczas gdy komputer jest uruchomiony (wyskakuje okienko błąd 0x000012f)

załączam logi:

 

pozdrawiam

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To jest wina aktualizacji Systemu. Teraz niektóre programy i niektóre części Systemu, stały się "nieaktualne".

 

Ponieważ w logach nie widać żadnej infekcji, to Moderator powinien przesunąć temat do innego działu forum, choć nie wiem, do którego.

 

Albo do https://www.fixitpc.pl/forum/59-windows-10/

albo do https://www.fixitpc.pl/forum/45-software/

 

jessi

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
reader_sl.exe - zły obraz

Program C:\\WINDOWS\SYSTEM32\MSVCP120.dll nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając orginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy. Stan błędu: 0xc000012f

 

co mam robić z tym cholernym win10 ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...