Skocz do zawartości

Samowybudzanie się komputera.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Zaczynając od początku. Jakiś czas temu miałem wirusa "policja" . Jakoś udało mi się odblokować komputer i z tego co wyczytałem tutaj na forum była to najprawdopodobniej wersja "straszaka" ponieważ nic się złego z komputem później nie działo. Od jakiegoś czasu gdy przełączam WIN 10 w stan uśpienia , potrafi się on sam wybudzić. Zauważyłem że gdy chce wyłączyć całkowicie system po takim wybudzeniu , to w trakcie zamykania pojawia się na ekranie na sekundę informacja o jakimś uruchomionym programie. Udało mi się ustalić że to program NvContainerWindowClass 00003068. Ponadto co jakiś czas system nie pamięta rozmieszczenia ikon na pulpicie. Generalnie objawy jakby ktoś zdalnie sterował moim komputerem. To jest najważniejsza sprawa .Ale dodatkowa informacja. Mam tablet na WIN 10 , nie jestem pewny czy był uśpieniu ale jak chciałem go zamknąć to pojawił mi się komunikat ze ktoś z tego urządzenia może korzystać. Proszę o instrukcję.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...