Skocz do zawartości

Wirus? ini:shortcut-inf poketalk with lenovo url


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, system operacyjny jaki posiadam to W10 64. Dzis avast kilkukrotnie wyskoczyl mi z komunikatem:

ini:shortcut-inf  poketalk with lenovo.url c/users/username/favorites czy to jest jakies zagrozenie/wirus? oczywiscie plik przeniesiony do kwarantanny i usuniety.

Plus drugie pytanie, dlaczego nie mam dostepu do folderu WindowsApps? jestem administratorem systemu, a przy probie wejscia wyskakuje:aby uzyskać dostęp do tego folderu musisz użyć karty zabezpieczeń.

 

 

oraz druga sprawa:

 

niestety nabrałem się na coś w stylu: http://allegro.pl/forza-horizon-3-pc-online-win10-uczciwy-sprzedawca-i6867857198.html
w instrukcji dostalem dane do konta Microsoft, jak pobrac gre i pozniej przelogowac sie na swoje konto. Po jakims czasie zmienila mi sie tapeta oraz avatar przy logowaniu do Windowsa. Zalogowalem sie przez przegladarke do tego konta ktore dostalem w mailu, usunalem z listy swoj komputer. Teraz pytanie, czy ktos mogl jakos zdalnie przegladac pliki w moim systemie / nadac sobie uprawnienia administratora? jak sie tego pozbyc? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...