Skocz do zawartości

Komputer nie wyłącza się


einsamkeit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ponownie, 

Ostatnimi czasy mój komputer przechodzi w tryb uśpienia (???). Nie reaguje na standardową komendę "wyłącz" z paska zadań, tak samo jak na wyłączenie przez przycisk. Być może ma związek to z faktem, że ostatnio pracowałam non stop z niewielkimi przerwami (i ciągle ktoś mnie odciągał od zadań, co skutkowało np. pozostawieniem komputera na godzinę, bez wyłączenia). Jest mi potrzebny, więc czy jest to coś poważnego? Nadmienię, że po otworzeniu pokrywy i naciśnięcia przycisku włącz - komputer dalej działa bez zarzutu... tylko jak to wyłączyć? Boję się, że system mi się wykrzaczy tuż przed obronami...  laptop to Lenovo g50-80, system Windows 7.

(przeglądając dział "zakładanie tematu" nie bardzo wiem jakie informacje powinnam podać w ramach screena, ponieważ część programów w dziale "podstawy" ma zastrzeżenia, że screeny z programów powinny być zrobione na życzenie. Np. HWINFO jest wymagany tylko w szczególnych przypadkach...? Nie bardzo jest dla mnie jasne, co jest podstawową kwestią, tzn. co powinnam wrzucić na pewno. W przypadku HWINFO mam problem z komunikatem "Cannot install the HWINFO driver because operating system doesn't support SHA256 signing. Instal KB3033929 to fix this". ????). Na razie mam tylko to - ale co powinnam wrzucić? 

Jeśli popełniłam błąd, bardzo proszę o wyjaśnienie mi, co powinnam zrobić - zastosuję się do tego.

Pozdrawiam serdecznie 

EDIT: Nie mogę zrestartować nawet komputera... przy włączaniu photoshopa czy przeglądarki wyłącza się cały pasek zadań, muszę minimalizować okno.

EDIT II: Widzę że jest włączonych kilka procesów svchost... nie ruszałam żadnego z nich, ale może to jest przyczyną problemu? 

post-14277-0-36187900-1524991415_thumb.png

post-14277-0-61438500-1524991423_thumb.png

post-14277-0-80607700-1524991430_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...