Skocz do zawartości

Windows 7 szybki bsod


jpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Byłem na majówce. Mówiłem, żebyś przywrócił stare gałęzi, jest w internecie sporo na ten temat. 

 

1.Zbootuj jakiegoś live CD i idź do partycji gdzie jest twój system (u ciebie E:)
2.Wejdź do folderu E:\Windows\System32\config i zmień nazwy plików:

SOFTWARE->SOFTWARE.OLD
SYSTEM ->SYSTEM.OLD
SAM ->SAM.OLD
SECURITY ->SECURITY.OLD
DEFAULT ->DEFAULT.OLD



3.Następnie wejdź do folderu E:\Windows\System32\config\RegBack i skopiuj stamtąd wszystkie pliki do folderu E:\Windows\System32\config
4.Spróbuj ponownie uruchomić system -przynajmniej awaryjny powinien zadziałać i użyj przywracania systemu. 

 

Post nr https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/635341/deleted-old-files/

 

Myślałęm, że tyle jestes w stanie zrobić sam. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Byłem na majówce. Mówiłem, żebyś przywrócił stare gałęzi, jest w internecie sporo na ten temat. 

 

1.Zbootuj jakiegoś live CD i idź do partycji gdzie jest twój system (u ciebie E:)

2.Wejdź do folderu E:\Windows\System32\config i zmień nazwy plików:

 

SOFTWARE->SOFTWARE.OLD

SYSTEM ->SYSTEM.OLD

SAM ->SAM.OLD

SECURITY ->SECURITY.OLD

DEFAULT ->DEFAULT.OLD

 

 

3.Następnie wejdź do folderu E:\Windows\System32\config\RegBack i skopiuj stamtąd wszystkie pliki do folderu E:\Windows\System32\config

4.Spróbuj ponownie uruchomić system -przynajmniej awaryjny powinien zadziałać i użyj przywracania systemu. 

 

Post nr https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/635341/deleted-old-files/

 

Myślałęm, że tyle jestes w stanie zrobić sam. 

 

A co jest w tym systemie takiego ważnego, że walczysz o niego jak ten tygrys? Przekopiować ważne dane i postawić od nowa. Szkoda twojego i naszego czasu. Jeśli nowy system zachowa sie tak samo, trzeba źródeł szukać w sprzęcie i jego konfiguracji. Ale na boga, to tylko laptop!

 

I na następny raz będziesz mądrzejszy o backup. A propos. Laptop nie ma fabrycznego przywracania, ze sterownikami włącznie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...