Skocz do zawartości

Bład podczas uruchamiania systemu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś miesiąca zaobserwowałem dziwne "zjawisko" na moim komputerze, mianowicie o ile rozruch komputera działał dobrze, to przy napisie "Trwa uruchamianie systemu Windows" nad którym widnieje logo Windowsa 7, była "zcinka", ekran był cały czas ten sam, "Trwa uruchamianie systemu Windows"  i tak do 4 minut, bylo to dosc dziwne bo za zwyczaj trwalo to pare sekund, potem komputer sie odpalał,. Dzisiaj, chciałem włączyć komputer, lecz znowu miałem tą samą sytuacje, ale tym razem logo windowsa i napis "Trwa uruchamianie systemu Windows", był non-stop, raz nawet czekalem godzine, ale system sie nie odpalil. Tryb awaryjny nie odpala się, poniewaz przestaje on się uruchamiać na jakimś pliku ale to dopiero 1 problem. W ostateczności sprobowalem sformatowac komputer, wlaczylem plytę z windowsem do napędu po czym zmienilem w BIOS'ie bootowanie na CDROM. Wszystko dobrze się ładowało, aż do momentu kiedy powinien się pokazać instalator windowsa. Na ekranie gdze powinien on być, miałem tylko czarny ekran i kursor myszy, menadzer zadan sie nie uruchamial ani nic w tym stylu. Naprawdę, nie wiem co mam zrobić, nie mam pieniedzy na obecną chwilę zeby oddac sprzet do serwisu. Proszę o pomoc! Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...