Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem w słuchawkach


nethall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem z dźwiękiem z słuchawkach jestem na 95% pewien, że to przez program wzmacniający dźwięk Sound Booster 1.10.502 musiałem zainstalować by wzmocnić dźwięk w laptopie programowy wzmacniacz nie zadziałał więc go odinstalowałem i od tamtej pory mam problem z dzwiękiem. Podam to na przykładzie gdy CS 1.6 gdy słysze kroki lub strzały po prawej stronie lewa słuchawka zaczyna się "wyłączać" i cały dzwięk jest przekierowany na prawą słuchawkę na 1-2 sekundy, a jak gra dużo ludzi to można dostać tzw. uszopląsu (zamiennik oczopląsu). Podobnie jest w przypadku muzyki tylko ze tutaj to jest "rzadsze" ale zdarzyło mi się tak, że któraś słuchawka się wyłączyła na 1-3 sec i wróciło do normy. Próbowałem coś w menedżerze urządzeń zmieniać przywracać sterownik karty dzwiękowej, w ustawieniach dźwięku to samo i nic. Niewiem co może być przyczyną nawet stare słuchawki podłączyłem jest to samo co w obecnych mam. Albo coś w ustawieniach program mi przestawił, albo karta dźwiękowa walneła. Jeśli napisałem w złym dziale proszę moderację o przeniesienie tematu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...