Skocz do zawartości

Problem z plikami exe


Igle

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jaki pojawia się komunikat podczas próby uruchomienia pliku wykonywalnego?  

 

Teraz nie mogę wejść nawet do rejestru, żeby to zmienić, ani w przywracanie systemu (w sumie nie pamiętam, czy mam włączone).

 

Rozumiem, że z poziomu normalnego Windows nie możesz uruchomić Przywracania?

 

W takim razie przejdź do Trybu awaryjnego, a następnie wybierz Napraw komputer. Potem kolejno wybierz język klawiatury (Polski, programisty) i zaloguj się na konto użytkownika. W załadowanym oknie skorzystaj z Przywracania systemu i wykonaj je do najnowszego dostępnego punktu przywracania.

 

Jeśli jest tak jak mówisz - nie było włączonej funkcji Przywracania będziemy myśleć dalej.

Odnośnik do komentarza

Nie znam osób wykwalifikowanych  ;)

 

Wszyscy moderatorzy Fixitpc.pl to specjaliści w swoich dziedzinach. Nie ma obaw, że odmówimy pomocy.

Picasso (dwukrotna laureatka MVP Consumer Security) bardzo rozważnie wybiera ludzi do pomocy. 

 

A trening czyni mistrza  :D

 

Rozumienie rejestru (w języku angielskim)

 

Jak wspomniałem obszar rejestru Windows jest obszarem krytycznym. Jeśli używasz go do przyswajania wiedzy to rób to w środowisku izolowanym (instalacja osobnego systemu przy użyciu maszyny wirtualnej). 

 

Teraz skończyło się to łagodnie, ale na własne oczy widziałem zdewastowane dane rejestru do tego stopnia, że musiałem zarwać kilka nocy, żeby całościowo go odbudować i pomóc użytkownikowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...