Skocz do zawartości

Połączenie sieciowe


qwerty1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w połączeniach sieciowych pojawiło się takie coś:

http://img857.imageshack.us/i/beztytuumh.png/

próbowałem to usunąć ale się nie da, czasem mam problemy z netem i moze to jest tym spowodowane, mam radiówke dawniej tego nie było.

Odinstalowałem sterownik od sieciówki i nadal to samo, tylko ze po zainstalowaniu sterownika nazwa polaczenia sieciowego byla: połaczenie lokalne 1.

Ma ktoś jakieś rady jak sie tego pozbyc?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1) Jeżeli masz fizycznie załączoną kartę NIC lub WI-FI to system automatycznie przy starcie będzie instalował sterowniki do tego urządzenia.

2) mała żółta kłódka oznacza że masz załączoną zaporę systemową ( zaporę połączenia systemowego ICF)

3) Jeżeli masz jakąś kartę sieciową zintegrowaną z płytą główną to też będzie ci się ukazywać taka ikona po zainstalowaniu przez system do niej sterowników.

 

Sprawdź właściwości tego połączenia i odczytaj jakie to urządzenie. Jeżeli masz fizycznie zainstalowaną kartę to zawsze Ci się pojawi taka ikona w przypadku automatycznej instalacji przez system.

Edytowane przez picasso
12.07.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...