Skocz do zawartości

Nie rozpoznano urządzenia usb


wochen1

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Weź pobierz na początek program https://www.nirsoft.net/utils/usb_devices_view.html

Odłącz telefon, usuń w nim wszystkie urządzenia usb, które masz niepodłączone i sprawdź czy sytuacja ulegnie zmianie. 

 

Nawet nie pokazałeś komunikatu błędu w menadżerze urządzeń. I po co ten raport z wmidiag? Coś za mądrości się w internecie naczytał? :) infcache na win10? Bez żartów ;).

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za opóznienie. Słuchaj, możesz spróbować wskazać sterownik ręcznie. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że system korzysta z błędnego pliku inf. Ppm na sprzet -> wlasciwosci > sterownik > aktualizuj sterownik > przegladaj moj komputer w poszukiwaniu.... > pozwol mi wybrac z dostepnych > i zobacz czy tam będzie jakaś inna opcja do wyboru. Upewnij się, że na pewno wybrales inna pozycje. Powinno pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Pokaż w takim razie jaki plik inf przypisano do tego sterownika. W menadżerze urządzeń prawy przycisk myszy na to wadliwe urządzenie > właściwości > szczegóły - i z rozwijanej listy wybierz: nazwa pliku inf. 

 

Edit: 

Dziś moja karta wlan stworzyła identyczny objaw. Za plik inf odpowiadał usb.inf. Na szybko dopisałem za rozszerzenie old, odlaczylem i podlaczylem kartę i działa. Jednak najczęstszym problemem związanym z tym błędem jest też uszkodzony kabel lub port. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...