Skocz do zawartości

trodatreleases.com nie działa - dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie znam tej stronki, nic nigdy o niej nie słyszałem. Z tego co pokazuje google - filmy i seriale. Więc nic dziwnego, że nie działa. Takie stronki pojawiają się i znikają jak grzyby po deszczu. Polecam Netflixa - można sie składać w 4 osoby - wychodzi po 13zł na głowe - opłaca się. No chyba ze polujesz na jakieś polskie rzeczy to podobno showmax ma coś tam.

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Jestem jednym z użytkowników tej strony. Też nie mam pojęcia, co się dzieje. Od miesiąca właściciel strony "był na urlopie", nie wstawiał nowych rzeczy - robili to inni userzy. Nie mam pojęcia co się stało z tą stroną (wygląda to tak jakby była całkowicie wyłączona), a tym bardziej gdzie szukać moich ulubionych rzeczy :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znałem te stronę od ostatnich kilku lat. Nawet wspierałem ich finansowo, dopóki jeden z Moderatorów mnie nie wyrzucił za jedno zdanie "prawdy" o nim.

Ciesze się, ze ich zamknęli.........to była banda hipokrytów, chamskich gówniarzy, którym coś odbiło.........

Mam nadzieje, ze nie wrócą........

Edytowane przez Miszel03
Uzupełniam znaki diakrytyczne. //Miszel03
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znałem te stronę od ostatnich kilku lat. Nawet wspierałem ich finansowo, dopóki jeden z Moderatorów mnie nie wyrzucił za jedno zdanie "prawdy" o nim.

Ciesze się, ze ich zamknęli.........to była banda hipokrytów, chamskich gówniarzy, którym coś odbiło.........

Mam nadzieje, ze nie wrócą........

 

Witam. Znam tą stronę, dodawałem na niej przez kilka dobrych lat, strona istniała chyba dzięki dotacjom ludzi, którzy słali kasę, wręcz żebranina ze strony Admina o dotacje za głupią rangę VIP na miesiąc. Zawsze było, że jak nie uzbiera na opłatę serwera 690 zł to zmuszony będzie zamknąć stronę i ludzie słali .Jeśli padła to mnie wcale nie smuci bo są inne Exsite24, Zajefajna.com i są również darmowe.

 

EDIT:

 

Czy ktoś z szanownych użytkowników wie może czemu stronka trodatreleases,com nie działa i kiedy może wrócić?

 

pozdro

 

m

 

Pewnie wrócą tylko pod inna nazwą bo im się za seriale za tyłki brali z tego co wiem.

Edytowane przez Seki
Poprawiam pisownie i łącze posty. //Miszel03
Odnośnik do komentarza

 

Witam. Znam tą stronę, dodawałem na niej przez kilka dobrych lat, strona istniała chyba dzięki dotacjom ludzi, którzy słali kasę, wręcz żebranina ze strony Admina o dotacje za głupią rangę VIP na miesiąc. Zawsze było, że jak nie uzbiera na opłatę serwera 690 zł to zmuszony będzie zamknąć stronę i ludzie słali .Jeśli padła to mnie wcale nie smuci bo są inne Exsite24, Filesdark.com i są również darmowe.

 

EDIT:

 

 

Pewnie wrócą tylko pod inna nazwą bo im się za seriale za tyłki brali z tego co wiem.

Dzięki Seki

 

Jakbyś coś wiedział o powrocie trodata to daj cynk na forum lub na PW

 

A jak możesz to napisz jakie to są te inne darmowe stronki tu albo na PW

 

thanx

 

pzdro

 

m

Odnośnik do komentarza

Dzięki Seki

 

Jakbyś coś wiedział o powrocie trodata to daj cynk na forum lub na PW

 

A jak możesz to napisz jakie to są te inne darmowe stronki tu albo na PW

 

thanx

 

pzdro

 

m

Pisałem: Exsite24.pl, Zajefajna.com, Qsite.org, Pobieramy24 ale jak chodzi o seriale to Exsite24 i Zajefajna.com. Na Trodacie już nie siedzę więc nie wiem czy wrócą i kiedy wrócą ale podejrzewam ze wrócą z nową nazwą. Na Filesdark już się samowolka robi...nikt nie pilnuje działów,wszystko wymieszane groch z kapustą. 

Edytowane przez Seki
Poprawiam formatowanie cytatu. //Miszel03
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...