Skocz do zawartości

Migający na czarno ekran, Asus Spin 1


hanna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Stosunkowo niedawno kupiłam ultrabooka Acer Spin 1. Do tej pory działał bezproblemowo, natomiast od jakiegoś czasu, głownie podczas używania Chrome'a, ekran co jakiś czas miga na czarno. Pojawiają się takie czarne paski dosłownie na pół sekundy. Dzieje się to zupełnie sporadycznie, ale na tyle często, żebym to zauważyła.

 

Zainstalowałam najnowsze sterowniki, laptop jest nowy, więc nic się z nim wielkiego nie działo. 

 

Jak temu zaradzić? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety po opisie nie bardzo mogę coś doradzić. Z takich ogólnych spraw to zacząłbym od przywrócenia systemu do ustawień fabrycznych. Następnie obserwował czy sytuacja uległa poprawia, zwłaszcza, że z czasem zostaną pobrane aktualizacje, więc najlepiej się skupić na obserwacjach świeżo po przywróceniu. Jeżeli od samego początku problem będzie występował - to przynajmniej wiemy, że sytuacja jest niezależna od systemu operacyjnego, a więc automatycznie zależna od sprzętu, a wtedy masz możliwość reklamacji. 

 

Coraz więcej dziwnych błędów jest związanych z planem zasilania, spróbuj ustawić na początek maksymalną wydajność. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...